Fotky roku 2020 od nas z domova i z cest
12 Vanocni Praha
12 Vanocni Praha
Wednesday 30 December 2020
12 Vanoce
12 Vanoce
from Wednesday 23 to Friday 25 December 2020
11 Nohejbal na vode
11 Nohejbal na vode
Sunday 22 November 2020
11 Nedele s Mindou
11 Nedele s Mindou
Sunday 15 November 2020
10 Prochazka v desti
10 Prochazka v desti
Sunday 1 November 2020
10 Butter chicken
10 Butter chicken
Tata varil poprve indickou
Sunday 1 November 2020
10 Prochazka u Labe
10 Prochazka u Labe
Saturday 31 October 2020
10 Kozojedy
10 Kozojedy
Saturday 24 October 2020
09 Harrachov
09 Harrachov
from Saturday 12 to Sunday 13 September 2020
06 Kocici kavarna
06 Kocici kavarna
Sunday 21 June 2020
06 Lego challenge
06 Lego challenge
from Friday 8 May to Tuesday 9 June 2020
05 Harrachov
05 Harrachov
Saturday 16 May 2020
05 Jested
05 Jested
Marta a ja jsme zasli na turu. Vyzkouseli jsme si novou cestu. Hezky se nam slo
Saturday 9 May 2020
04 Evicciny narozky
04 Evicciny narozky
from Thursday 2 to Sunday 5 April 2020
03 Oslava narozenin
03 Oslava narozenin
from Monday 23 to Tuesday 24 March 2020
03 Plakanek a Kost
03 Plakanek a Kost
Saturday 14 March 2020
03 Nydek
03 Nydek
from Sunday 1 to Saturday 7 March 2020
02 Zoo s Evickou
02 Zoo s Evickou
Saturday 22 February 2020
02 Ples u Kubelku
02 Ples u Kubelku
Par fotek z prvniho Jirinskeho plesu u Kubelku.
Saturday 15 February 2020
01 Praha s Mindou
01 Praha s Mindou
Prochazka s brachou po Praze. Vyslapli jsme si na Petrin. Deti jely poprve nahoru lanovkou bez nas. Pak jsme sesli na hrad, dali si pivu u Cernehi vola, najedli jsme se v Thajske restauraci, prosli se na Karluv most ...
Saturday 11 January 2020
06 Matejska
07 Europapark
08 Rhodos
06 Sumperk
04 Bysicky
04 Ola Narozky
04 Velikonoce
05 Kozojedy
06 Avatar Arena
08 Jested
08 Nova pergola
09 Harrachov